WhasApp Destek Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Medsway, sağlık bantları içerisinde bulunan onlarca minerallerden insan vücudunu destekleyici, tamamen bitkisel destekleyici üründür.
Medsway, Kore Kırmızı Ginseng'i, Saponin, Glucosamine, Gümüş iyonları içerir. Enjeksiyon ile tadavi yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknoloji, Medsway sağlık bantlarının rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

Medsway ticretinde iş ortağı olmanız için bir sponsora ihtiyacınız var. sponsorunuzun aracılığı ile kayıt olabilirsiniz. Eğer bir sponsorunuz yoksa Anasayfa'da bulunan Numune İsteyin butonuna tıklayarak bir kayıt oluşturun, size en yakın bayimiz ile iletişime geçerek kayıt olabilirsiniz

Medsway ürünlerini sisteme dahil olmadan perakende satış fiyatları ile alabilirsiniz.

Medsway'de Aktiflik ya da bir başka isim adı altında sizi alışveriş yapmaya zorlamıyoruz. Sürekli alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Ürünlerimizi sadece ihtiyacınız olduğunda satın alarak, sistemimize dahil olabilir, her zaman kazanabilirsiniz.

Medsway Ailesi'nde Bayi olarak yer alan üyelerimiz ürünlerimizi indirimli fiyatlardan satın almaktadır. Böylelikle satın aldıkları ürünleri perakende satış fiyatlarımızdan satarak kazanç elde etmektedirler

STLİ PLUS
Uzun yıllar süren ARGE çalışması sonucu ortaya çıkan % 100 doğal ve % 100 bitkisel mükemmel bir takviye edici ürün.
Özel formülü sayesinde, mide içindeki sindirimi ve hazmı kolaylaştırmaya yardımcı olur. 
Yine bağırsak içindeki emilimin düzenlenmesine yardımcı olarak, bağırsak florasını düzenleyen, mide ve bağırsak dostu bir ürün.
Stli Plus anti parazit olup, gaz ve kabızlık sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olan mükemmel bir ürün.
- Mide ve bağırsak hazmını kolaylaştırmaya yardımcı olduğu için sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını sağlar.
 - Midedeki kötü bakteri ve parazitlerle savaşarak aynı zamanda bağırsak enzimlerinin düzenlenmesini yardımcı olur. 
 - Parazitlerin vücuttan atılmasını sağlayarak, vücutta yeni parazit yumurtalarının üretimini engellemeye yardımcı olur.
 - Parazite bağlı aşırı acıkmayı engelleyerek alacağınız fazla kiloların da önüne geçiş olur.
 - Parazitlerin neden olduğu kaşınmalara, halsizliğe, mide ve bağırsak kramplarına, ödem oluşumuna ve refluya karşı etkilidir
-Kas sinir hastalıklarına faydalıdır.
-Helicobacter pylori için faydalıdır.

MEDSWAY MASSAGE JEL KREM
Uzun arge çalışmaları sonucu formülüze edilen medway jel krem sayesinde daha konforlu bir yaşam geçirmeye hazır mısınız ?
Tamamıyla doğal olarak nano teknolojisi ile üretilen kremimiz, kas ve eklem ağrılarına yardımcı olur. uzun süreli kullanımlarda eklem sıvı kayıplarında onarıcı etkisi sayesinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.
Spor öncesi kullanımlarda sakatlanma riski % 95 oranında azaltılırken, eklemlere nüfus etme oranı % 40 civarındadır.
Her yaşta oluşabilecek, kas eklem ağrıları, osteoartrit, romadoid artrit, travmatik eklem ağrılarında çok kısa süre içerisinde muhteşem sonuçlar almanıza yardımcı olabilecek eşsiz bir ürün.
Sizde Medsway jel krem kullanın ağrılarınızdan kurtulun.

Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen pH ‘ i düşük zeytinyağının yoğun miktarda ve uzun süreli ozonlanması ile Medsway ozon yağı elde edilir. Ozon yağının kalitesini belirleyen en önemli iki etken ozon gazının üretilme tekniği ve onu en iyi taşıyıcı yağ olan zeytinyağının kalitesidir . Medsway ozonlu zeytinyağının içeriğinde medikal oksijenden elde edilmiş ozon ve saf zeytinyağı vardır . Medsway ozonlu zeytinyağı paraben , alkol , esans vb. kimyasal maddeler içermez kendine has kokusu vardır .
    Kullanım alanları :
 • MEDSWAY OZONLANMIŞ ZEYTİNYAĞI
 • Cilt rahatsızlıkları ve hasarlı ciltlerde
 • Saç ve saç derisi bakımında
 • El ve ayak bakımında
 • Doğum öncesi ve doğum sonrası hamilelerde
 • Güneş yanıklarında
 • Arı ve böcek sokmalarında
 • Kas ve eklem ağrılarında
 • Cilt bakımı uygulamalarında
 • Atopik ( alerjik ) ve hassas ciltlerde
 • Yara ve yanık sonrası