Sıkça Sorulan Sorular

Medsway, sağlık bantları içerisinde bulunan onlarca minerallerden insan vücudunu destekleyici, tamamen bitkisel destekleyici üründür.
Medsway, Kore Kırmızı Ginseng'i, Saponin, Glucosamine, Gümüş iyonları içerir. Enjeksiyon ile tadavi yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknoloji, Medsway sağlık bantlarının rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

Medsway sistemine dahil olmak için bir sponsora ihtiyacınız vardır. sponsorunuzun aracılığı ile kayıt olabilirsiniz. Eğer bir sponsorunuz yoksa Anasayfa'da bulunan Numune İsteyin butonuna tıklayarak bir kayıt oluşturun, size en yakın bayimiz ile iletişime geçerek kayıt olabilirsiniz

Şu an için sadece Medsway Ağrı Bandı satışımız mevcuttur. Ar-Ge ekibimiz yeni ürün araştırmalarına devam etmektedir. İlerleyen süreçte farklı ürün grupları ile sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Medsway ürünlerini sisteme dahil olmadan perakende satış fiyatları ile alabilirsiniz.

Hangi ülkede olursanız olun, Medsway Ailesi'nin bir parçası olabilirsiniz. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına gönderiyoruz.

Medsway'de Aktiflik ya da bir başka isim adı altında sizi alışveriş yapmaya zorlamıyoruz. Sürekli alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Ürünlerimizi sadece ihtiyacınız olduğunda satın alarak, sistemimize dahil olabilir, her zaman kazanabilirsiniz.

Medsway Ailesi'nde Bayi olarak yer alan üyelerimiz ürünlerimizi indirimli fiyatlardan satın almaktadır. Böylelikle satın aldıkları ürünleri perakende satış fiyatlarımızdan satarak kazanç elde etmektedirler