Kurumsal Bilgiler

Bir hedefimiz var;
Ailemizin her bir üyesine refah bir yaşam tarzı yaratmak, tüm dünya da benimsenen bir ticaret ekosistemi oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Temelleri uzun yıllar öncesine dayanan network marketing pazarlama tecrübelerimizin ışığında 2016 yılında kurumsallaşarak TEKNOONE TEKNOLOJİ A.Ş kuruldu. Süreç içinde çeşitli sektörlerde elde ettiğimiz bilgi birikimi ve AR-GE faaliyetlerimizin sonunda MEDSWAY Topluluğu'na hayat vermiş bulunuyoruz.

Değerlerimiz;
PAYLAŞIM
Tüm bayilerimizin katılımını sağlayarak, çoklu iş birlikleri ile elde edilen kazanımların adil bir şekilde pay edildiği bir sisteme sahibiz.

TUTKU
Yaptığımız her işe gönülden inanarak yaklaşıyor, heyecanımızı, azmimizi ve enerjimizi tüm aile üyelerimizle birlikte yaşıyoruz.
GELİŞİM Yenilikten heyecan duyan ekibimiz ve ailemizle, kendimizi ve yaptığımız işi her zaman sorgularız. Her zaman daha iyi, en iyi olmak için, geçmiş deneyimlerimizden öğrenir, gelecek vizyonumuz ile gelişiriz.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
İyi bir hayat, iyi bir emeklilik. Medsway olarak tüm hedefimiz bu. Ailemizin her bir ferdine daha kaliteli bir yaşamı sürekli hale getirmek için çalışıyoruz. Tüm projelerimiz ve yatırımlarımız yarını ve sonrasını hedefliyor.

Özetle Medsway Kültürü;
Bayilerinin ve müşterilerinin istek ve beklentilerini odak noktası olarak belirleyen,
Farklı görüşlere değer veren ve stratejilere geniş çaplı katılımı önemseyen,
Sürdürülebilir ve yenilikçiliğin öncüsü olan,
bir kültürdür.

Bu yolda bize iştirak eden, tüm bayilerimizle gurur duyuyoruz.

Birlikte daha güzel.