Bayilik Sistemi

Medsway Bayilik sistemi ve ürünlerin son kullanıcıya ulaşması;
Profesyonel Pazarlama yöntemleri arasında yer alan, %90 kullanıcı deneyimlerinden oluşan Doğrudan Satış yöntemiyle ilerlemektedir.
Kullanıcı deneyimleri, birebir satış metodu, birçok kişinin bir araya gelmesi ile yapılan sunumlar, katalog satışları gibi terimlerin çoğu doğrudan satış ve pazarlama içerisinde karşımıza çıkar. Yurtdışı merkezli birçok firmanın ülkemize bağımsız temsilcilerle ulaştığını ve bu yöntemle ciddi satışlar yaptığını yıllardır görüyoruz.

Medsway ağrı bantlarının satışında ve Medsway Bayilik sisteminde doğrudan satış yöntemi kullanılır.
Medsway ürünlerini kullanan ve deneyimlerini paylaşan bağımsız temsilcilerimiz; hem ürünlerin satışını yaparak hem de kendi satış ağlarını kurarak gelir elde ederler. Doğrudan satış yönteminin bir diğer avantajı da temsilcilerine kâr oranı sunarak, satışı olan ürün ve hizmetleri; Perakende satış fiyatının altında satın almalarını sağlar.

Medsway doğrudan satış ekipleri aldıkları eğitimle; ürün satışını gerçekleştirdikten sonra kullanıcılarının takibini yapabilecek seviyede olmalıdır. Sağlıklı yaşam uzmanlarımız ve alternatif tıp alanında olumlu etkilerini kanıtladığımız Medsway Sağlıklı Yaşam ürünlerinin kullanım şekilleri; satış temsilcilerimiz kontrolündedir.
Ekiplerini oluşturan ve satış ağlarını geliştiren temsilcilerimiz ile Medsway ailesi büyümeye; büyüdükçe kazandırmaya devam ediyor. Medsway’de hem ürün satarak hem de sistemimizde ki kariyer basamaklarını çıkarak gelir elde edebilirsiniz.

Medsway Doğrudan satış yöntemiyle; kariyerinizi değiştirirken hayatınıza sağlıklı yön vermeye hazırsanız; biz de sizinle tanışmaya hazırız.
Birlikte daha güzel...